Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

domMAX - konstrukcje drewniane

+ Do schowka
Firma domMAX specjalizuje się budową konstrukcji drewnianych i izolacją termiczną z włókien celulozowych.
tel:

64-130 Rydzyna
Nowa Wieś 71
Strona: http://dommax.esy.es/

Ilość wyświetleń: 9157Budynki o konstrukcji szkieletowej drewnianej wykonane w odpowiedni sposób nie odbiegają żywotnością od budynków murowanych, a są tańsze w eksploatacji. Projektujemy i produkujemy konstrukcje drewniane wiązarowe z wykorzystaniem nowoczesnych elementów łączenia, do których należą stalowe płytki kolczaste. Technologia ta pozwala nie stosować podpór wewnątrz budynków o dużej rozpiętości podpór zewnętrznych.
Do budowy naszych konstrukcji wykorzystujemy szwedzkie drewno konstrukcyjne klasy C-24, które jest suszone do wilgotności 18 % i czterostronnie strugane. Takie drewno w budynku nie wymaga impregnacji, ponieważ proces suszenia unieszkodliwia wszelkie owady. Poza tym zaletą drewna suszonego jest jego stabilność wymiarowa.
Izolacja z włókien celulozowych jest coraz częściej stosowana w Polsce. Jej współczynnik przewodzenia ciepła jest niemal identyczny jak wełny czy styropianu. Przy grubości 30 cm celulozy otrzymujemy współczynnik przewodzenia ciepła na poziomie 0,18 W/(m2 K).

Copyright © Kurier Drzewny