Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Gdańskie Składy Drzewne

+ Do schowka
Gdańskie Składy Drzewne - Gdańsk, Gdynia, Tczew - W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów drzewnych i drewnopochodnych. Drewno dla domu, ogrodu i budownictwa
tel:

81-061 Gdynia
Hutnicza 15
Strona: www.skladydrzewne.pl

Ilość wyświetleń: 31881Gdańskie Składy Drzewne są obecne na pomorskim rynku materiałów drewnopochodnych od 1949 roku. Od 1 lipca 2003 roku firma działa jako spółka handlowa.

Współpracujemy z najlepszymi krajowymi producentami wyrobów drzewnych w Polsce. Długotrwałe partnerstwo, oparte na wzajemnym zaufaniu i otwartości w wymianie informacji, pozwalają nam spełniać potrzeby naszych Klientów, zapewniając najwyższą jakość produktów oraz atrakcyjne ceny. W roku 2008 dołączyliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Poszczególne składy są zlokalizowane nieprzerwanie od ponad 60 lat w tych samych miejscach.
Obejmujemy swoim zasięgiem całe województwo pomorskie. We wszystkich punktach handlowych, w Gdańsku, Gdyni, a także w Tczewie istnieje możliwość nie tylko zakupu szerokiej gamy asortymentów drzewnych i drewnopochodnych, materiałów konstrukcyjnych, jak sklejki, płyty meblowe, deski, listwy i elementy architektury ogrodowej, a także skorzystania z usług cięcia oraz oklejania płyt. W każdym ze składów utrzymujemy stany magazynowe towaru, które pozwalają na prowadzenie stałych dostaw. Nasi sprzedawcy, bazując na długoletnim doświadczeniu, potrafią doradzić i dopasować ofertę tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania klientów.

Naszym odbiorcom oferujemy szeroki wachlarz asortymentu. Zaopatrujemy takie branże jak budownictwo, meblarstwo, przemysł stoczniowy, transport. Dostarczamy sklejki między innymi na szalunki, rusztowania, a także oferujemy materiały z drewna egzotycznego. W zależności od potrzeb oferujemy towary z różnych grup cenowych, tak, aby optymalnie wyważyć ofertę jakościową i cenową.

Prowadzimy sprzedaż dla odbiorców hurtowych i detalicznych.
Zachęcamy szczególnie do kontaktu bezpośredniego z naszymi składami drzewnymi w Gdańsku, Gdyni i Tczewie, a także z doradcami, którzy przedstawią Państwu naszą ofertę.

Copyright © Kurier Drzewny