Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Kontakt

 

Dział Redakcyjny:

 

Redaktor Naczelny: 

Piotr Kmiecik
tel. kom.: +48 601 979 921
piotr@kurierdrzewny.pl 

Sekretarz Redakcji:

Alicja Bagnucka 
alicja@kurierdrzewny.pl
 

Redakcja:

Rafał Brudnicki
tel. kom.: +48 601 978 689
rafal@kurierdrzewny.pl 

Współpraca redakcyjna:

Robert Kimbar
Mieczysław Lewicki
Sebastian Czajka

Dział Sprzedaży:

 

Dział Sprzedaży Krajowej:

Sylwia Hildebrandt - Przygocka
tel. kom.: +48 601 979 914
shp@kurierdrzewny.pl

Marcin Juwa
tel. kom.: +48 601 979 971
juwa@kurierdrzewny.pl

Foreign Market Department:

Jarosław Kanas
tel. kom.: +48 601 979 968
kanas@kurierdrzewny.pl

Jarosław Schröder
tel. kom.: +48 601 979 934
schroeder@kurierdrzewny.pl


 

Dział Prenumeraty:

 

tel. 58 777 4000
prenumerata@kurierdrzewny.pl

Dorota Wilińska
tel. kom.: + 48 58 722 510 196
dorota@kurierdrzewny.pl

Karolina Kuklińska
tel. kom.: +48 722 510 195
karolina@kurierdrzewny.pl


 

 

 

KD MEDIA Kanas i Wspólnicy Spółka Jawna

ul. Lipowa 4c/13

81-572 Gdynia

NIP: 586-222-20-95
Regon: 220646298

tel.: +48 58 777 4000
faks: 58 732 19 44

biuro@kurierdrzewny.pl

Adres redakcji:

83-110 Tczew
ul. Gdańska 32


*Imię i nazwisko:
*Istniejący e-mail :
*Zapytanie:
* Pola wymagane
Copyright © Kurier Drzewny