Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Artykuły >> Artykuły

EXPO DOM 21. Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów już wkrótce !

Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających, specjalne rabaty na towary i usługi, seminaria z ekspertami oraz konkurs dla młodych architektów - tegoroczne Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM w Rzeszowie zapowiadają się naprawdę ciekawie. To największa tego typu impreza na Podkarpaciu. W tym roku potrwa od 8 do 10 kwietnia.

opr. (pk)

 

 

Na blisko 7 tys. m2 pod dachem rzeszowskiej hali PODPROMIE i dodatkowo 2 tys. m2 powierzchni na zewnątrz swoją ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców. Na EXPO DOM w Rzeszowie przyjeżdżają producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe. Podczas imprezy oferują specjalne upusty na towary i usługi oraz zapraszają do konkursów i quizów z atrakcyjnymi nagrodami. Organizują specjalne pokazy i chętnie odpowiadają na pytania zwiedzających.

Strefa porad architektów
W jednym miejscu będzie można spotkać doświadczonych architektów, specjalistów od projektowania obiektów kubaturowych, konstrukcji, ale również wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych. Porad udzielą doświadczeni architekci, którzy każdego dnia spotykają się z niezwykłymi wyzwaniami projektowymi.

 

 

 

Konkurs dla przyszłych architektów

 

Organizatorzy targów zapraszają również studentów architektury, bo to znakomita okazja do nawiązania kontaktów z branżą. Z myślą o młodych adeptach tej sztuki zorganizowany zostanie konkurs na projekt zagospodarowania części Rzeszowa. Komisja konkursowa nagrodzi trzy najlepsze prace, a ich autorzy zostaną zaproszeni do współpracy przy projektach realizowanych przez uznane pracownie architektoniczne. Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas targów. Informacji o warunkach uczestnictwa należy szukać na stronie internetowej www.targirzeszowskie.pl. 

 

 

Medale dla najlepszych

Podczas targów EXPO DOM dla wystawców zorganizowany będzie konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów oraz technologii oferowanych podczas tego wydarzenia. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP i MTR. Zwiedzą oni stoiska pierwszego dnia targów - 8 kwietnia, a dzień później wręczą medale i wyróżnienia.

 

 

 

III Festiwal Ogrodów

Po raz trzeci targom EXPO DOM towarzyszyć będzie Festiwal Ogrodów. To część wystawy, której wielbiciele zieleni nie mogą ominąć. Będzie okazja obejrzeć i kupić po atrakcyjnej cenie rośliny oferowane przez szkółkarzy, producentów drzew, krzewów ozdobnych i owocowych oraz kwiatów. Swoje produkty zaprezentują także dystrybutorzy narzędzi i sprzętów ogrodniczych, producenci małej architektury ogrodowej, altanek, placów zabaw dla dzieci, ogrodzeń i dekoracji ogrodowych, grilli, donic i innych. W ramach festiwalu przedstawione zostaną najnowsze trendy w projektowaniu i aranżacji ogrodów, pielęgnacji roślin, cięcia specjalistycznego roślin oraz pokazy florystyczne.
Organizatorzy, biorąc pod uwagę bogactwo i różnorodność prezentowanych ofert, są przekonani, że również i tym razem oczekiwania ze strony zwiedzających zostaną spełnione. To w połączeniu z licznymi konkursami i promocjami stworzy doskonałą okazję do wyboru najlepszej oferty wszystkim, którzy myślą o inwestycji we własny dom lub mieszkanie.


Fot.1.
Na blisko 7 tys. m2 pod dachem rzeszowskiej hali PODPROMIE i dodatkowo 2 tys. m2 powierzchni na zewnątrz swoją ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców.
Fot. EXPO DOM

Fot.2.
W jednym miejscu będzie można spotkać doświadczonych architektów, specjalistów od projektowania obiektów kubaturowych, konstrukcji, ale również wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych.
Fot. EXPO DOM

Fot.3.
Organizatorzy targów zapraszają również studentów architektury, bo to znakomita okazja do nawiązania kontaktów z branżą.
Fot. EXPO DOM

Copyright © Kurier Drzewny