Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Artykuły >> Artykuły

II Kongres SGS 2016

Jak osiągnąć korzyści finansowe wykorzystując systemy zarządzania w zrównoważony sposób?

W dniach 21 - 22 września 2016 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się II Edycja Kongresu SGS 2016 - Standardy Zrównoważonego Rozwoju. Jest to jedyne tej rangi wydarzenie w Polsce z zakresu zrównoważonego podejścia w zarządzaniu organizacjami, skierowane do najwyższego kierownictwa oraz innych osób zajmujących się systemami zarządzania i rozwojem organizacji. Inicjatorem Kongresu jest firma SGS sp. z o.o., światowy lider w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji.

Opr. (pk)

O Kongresie SGS
Kongres SGS to wystąpienia najwyższej klasy specjalistów oraz prezentacja praktycznych przykładów rozwiązań stosowanych przez największe polskie firmy i koncerny międzynarodowe.
Korzyści ekonomiczne są wynikiem skutecznie funkcjonujących systemów zarządzania organizacjami. Jednakże przetrwanie firmy na rynku jest możliwe tylko wtedy, gdy nadrzędnym celem każdego systemu zarządzania jest jej zrównoważony rozwój związany z siedmioma zasadami zarządzania.
Nadchodzące wydarzenie pozwoli zatem wszystkim uczestnikom poznać korzyści wynikające ze stosowania zrównoważonego rozwoju w organizacjach - na przykładach praktycznych (case-study).

Gość Honorowy
- Zrównoważony rozwój to jedno z najważniejszych wyzwań naszej cywilizacji. Dotyczy nie tylko odpowiedzialności za naszą planetę, ale też żyjące na niej społeczności. Jest sprawą nie tylko rządów i korporacji, ale nas wszystkich. Zapraszam na Kongres Standardy Zrównoważonego Rozwoju - zachęca prof. Andrzej Jacek Blikle, który będzie Gościem Honorowym Kongresu.
Pan profesor poprowadzi wykład inauguracyjny pt. „Firma XXI wieku”, w którym opowie o zarządzaniu procesowym i współczesnym przywództwie - „zarządzaniu bez kija i marchewki”.

Co w programie?
W programie kongresu nie zabraknie wielu ciekawych wystąpień klientów SGS, a także managerów oraz audytorów SGS, kuluarowych spotkań oraz innych, niezapomnianych atrakcji.
Podczas prelekcji oraz sesji tematycznych poruszone zostaną m.in. tematy: „Efektywność energetyczna - w jaki sposób optymalizować koszty zużycia energii?”; „Jak zwiększyć wartość Systemu Zarządzania?” (Ryzyko w zarządzaniu organizacjami wg norm ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015; Sukces Najwyższego Kierownictwa ukryty w normach ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015), „Rozpoznawanie biomasy grupy leśnej i Agro na podstawie cech makro- i mikroskopowych budowy drewna”; „Obowiązki i wymagania prawne dla operatorów logistycznych oraz podmiotów handlowych w zakresie EUTR”; „Jak dzięki certyfikatom podnieść standardy w miejscu pracy?” - Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o.; „Nowa norma międzynarodowa ISO 45001 (BHP) - jakie kryje korzyści dla biznesu?”; „Nowelizacja standardu FSC - certyfikacji kontroli pochodzenia produktu”; „Zrównoważony rozwój w branży motoryzacyjnej”; „Nowa strategia IATF rozwoju ISO/TS 16949 Raising the Bar”; „Zabezpieczenie ciągłości prowadzenia biznesu w dzisiejszych realiach - praktyczne korzyści z wdrożenia standardów ISO 22301 i ISO/IEC 27001”; „Food defense, czyli jak chronić żywność przed intencjonalnym zanieczyszczeniem”; „Elementy lean w zarządzaniu jakością; wizualizacja standardów na liniach produkcyjnych”.

Hotel Warszawianka
Tegoroczny Kongres SGS odbędzie się w czterogwiazdkowym hotelu znajdującym się w okolicach Warszawy w miejscowości Jachranka. Jest to nowoczesny kompleks hotelowy położony nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego. Hotel oferuje gościom wypoczynek na najwyższym poziomie. Uczestnicy będą mieli nieograniczony dostęp do kompleksu basenowego, pełne wyżywienie podczas trwania całego kongresu wraz z uroczystą kolacją pierwszego dnia.W przypadku chęci uczestnictwa w Kongresie SGS lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
e-mail: b.kobus@icevents.pl
tel.: (+48) 536-187-796

Bilety można zakupić na stronie internetowej Kongresu SGS:
www.kongressgs.pl
(liczba miejsc ograniczona)

Zapraszamy do uczestnictwa - naprawdę warto!
SGS Polska Sp. z o.o.

 

Copyright © Kurier Drzewny