Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Artykuły >> Artykuły >> Nowości

Firma EUROPROFIL-B na targach DREMA 2016

Narzędzie pod potrzebę użytkownika

 

 

 

EUROPROFIL-B już od 1994 roku oferuje na rynku branży drzewnej narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanego producenta FREUD. W tym roku firma zaprezentowała w Poznaniu swoją ofertę oraz wypromowała usługi, w tym bardzo precyzyjne i szybkie ostrzenie narzędzi HM, HSS oraz diamentowych.

 

 

 

Alicja Bagnucka

 

- Podczas tegorocznych targów DREMA zaprezentowaliśmy piły do cięcia płyty wiórowej, do drewna i na wielopiły, a także frezy diamentowe na centrum obróbcze i głowice diamentowe do okleiniarek. Promowaliśmy również nasze usługi. Zapewniamy profesjonalny serwis ostrzenia pił na maszynach sterowanych numerycznie niemieckich firm WALTER i VOLMER oraz wszelkich narzędzi z HM i HSS, a także diamentowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy naostrzyć narzędzia bardzo dokładnie, w krótkim czasie i w dobrych cenach. Wykonujemy serwis ostrzenia dla klientów z całej Polski, przy stałej współpracy i większych zleceniach zapewniamy dogodne warunki transportu po preferencyjnych kosztach - mówi Janusz Mieszczak z firmy FREUD.

 

 

Narzędzia na specjalne zamówienie

- Wykonujemy frezy spiralne według zamówień klienta w zakresie parametrów technicznych. Wielu klientów odwiedzających nasze stoisko szukało narzędzi specjalnych i nietypowych. Warianty standardowe są ogólnie dostępne, natomiast rozwiązania na zamówienie są zawsze poszukiwane. Największe zainteresowanie zauważyliśmy w zakresie pił do płyt wiórowych, narzędzi diamentowych oraz widiowych. Z każdym dniem targowym widzieliśmy coraz większe zainteresowanie naszymi produktami. Odwiedzali nas zarówno przedstawiciele mniejszych, jak i większych zakładów - dodaje Janusz Mieszczak.

 

1+2 W tym roku firma zaprezentowała w Poznaniu swoją ofertę oraz wypromowała usługi, w tym bardzo precyzyjne i szybkie ostrzenie narzędzi HM, HSS oraz diamentowych.

 

3+4+5 Podczas tegorocznych targów DREMA firma przedstawiła piły do cięcia płyty wiórowej, do drewna i na wielopiły, a także frezy diamentowe na centrum obróbcze i głowice diamentowe do okleiniarek.

Fot. Piotr Kmiecik

 

 

Apla

 

Wybrana oferta firmy EUROPROFIL-B:

- piły uniwersalne do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna

- piły uniwersalne do cięcia płyt wiórowych

- piły do cięcia płyt wiórowych laminowanych pracujących bez podcinaka

- piły do formatówek automatycznych typu DPX (mają węglik specjalnie utwardzany o twardości 2550 HV, chroniony patentem, który wytrzymuje 4500 - 6000 metrów bieżących)

- podcinaki z węglikiem tytanowym

- piły do wielopił

- piły typu Multix z korpusem pokrytym teflonem i niskoszumowe

- piły do cięcia aluminium i innych metali nieżelaznych oraz tworzyw sztucznych

- piły teflonowe

- piły niskoszumowe

- systemy głowic do produkcji okien EURO JV68, EUROFALZ, EURONUT

- systemy głowic do produkcji drzwi, płycin, drzwiczek, parkietu, boazerii

- głowice do wyrównywania i profilowania posiadające korpus wykonany z lekkiego, energooszczędnego stopu duraluminium AVIONAL

- głowice profilowe typu performans posiadające możliwość wielokrotnego ostrzenia

- wymienne płytki skrawające proste i profilowe z HM o grub. 1,5, 2 i 3 mm

- wymienne płytki skrawające z HM do głowic profilowych

- frezy nasadzane z HSS, HM i diamentowe według rysunku klienta

- frezy trzpieniowe profilowe i spiralne z HM

Copyright © Kurier Drzewny