Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Artykuły >> Artykuły >> Nowości

Apel o pomoc ! Razem zdziałamy wiele! Natalio, trzymaj się!

10 listopada br. Natalia Jaszczuk - studentka czwartego roku Wydziału Technologii Drewna SGGW w Warszawie uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Uczelnia chce ją wesprzeć pozytywną energią i zebrać pieniądze na jej rehabilitację. Natalia została już wpisana do Fundacji SEDEKA, żeby można było przelewać pieniądze na konto. WTD prosi również o przesyłanie swoich uśmiechniętych zdjęć z kartką papieru, na której zawarte zostaną życzenia i słowa otuchy dla Natalii oraz hasztag #dlaNatalii.

Opr. (pk)

W tragicznym wypadku samochodowym, jaki miał miejsce 10 listopada 2017 roku, wzięło udział czterech studentów SGGW. Zginęły w nim dwie studentki. Trzecia - Natalia Jaszczuk - została ciężko ranna. Była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej, a po wybudzeniu będzie musiała przejść proces długotrwałej rehabilitacji. Niestety, nie ma jednak szans na powrót do pełnej sprawności.
Aktualnie wszystkie komunikaty o akcjach są umieszczane na Facebooku w wydarzeniu, które zostało utworzone Dla Natalii
https://www.facebook.com/events/180858832470058/

APLA
12 grudnia br. mamy przyjemność zaprosić Was na Koncert Bożonarodzeniowy i Kiermasz Świąteczny Wydziału Technologii Drewna w Warszawie! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu co w tym roku napisać w liście do św. Mikołaja, rozwiązanie czeka na Kiermaszu Świątecznym Drewniaków.
Jeśli chcecie poczuć magię świąt płynącą z muzyki, Koncert Bożonarodzeniowy to cudowna ku temu sposobność. Cały dochód z kiermaszu oraz koncertu przeznaczymy na rehabilitację naszej studentki Natalii Jaszczuk, która 10 listopada 2017 r. uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu
#dlaNatalii. Pokażmy jak wielkie mamy serca!

Studenci Wydziału Technologii Drewna SGGW w Warszawie


Fot.1. Natalia Jaszczuk, studentka czwartego roku WTD SGGW w Warszawie.
Fot. (Źródło: Facebook)

Copyright © Kurier Drzewny