Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

PPHU Stolmach

+ Do schowka
Stolmach jest producentem wyrobów z litego drewna, specjalizującym się w produkcji komponentów galanterii drewnianej, komponentów do mebli i schodów drewnianych oraz wyrobów z korka.
tel:

82-100 Nowy Dwór Gdański
Wiejska 13
Strona: www.stolmach.pl

Ilość wyświetleń: 30395Firma Stolmach powstała w 1992 roku. Od pierwszej tralki, która opuściła linię produkcyjną doskonalenie procesu produkcji i wprowadzanie nowych technologii są głównymi siłami wzrostu potencjału oferowanego naszym klientom. Aby sprostać wymogom wysokiej jakości i satysfakcji odbiorców, nasza załoga oferuje kunszt wieloletniego doświadczenia, połączony ze znajomością zaawansowanych metod używanych w produkcji komponentów z litego drewna.
Wykwalifikowana załoga, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszyn i szeroką gamą materiałów produkcyjnych, pozwala na spełnienie wszystkich wymogów klienta i sprostanie każdemu projektowi, od wielkoliczbowych zamówień do krótkich, ręcznie malowanych serii produkcyjnych.
Dodanie nowych obrabiarek i tokarek sterowanych numerycznie i rozbudowa powierzchni produkcyjnej pozwoliły również na zwiększenie elastyczności terminów realizacji zamówień. Wydział planistyczny uzyskał możliwość szybszej reakcji na zmieniające się, nie rzadko z dnia na dzień, potrzeby naszych klientów. Ciągłe dążenie do ulepszania standardów przekraczających potrzeby rynku, doprowadziło do dynamicznego rozwoju, jak również nawiązania kontaktów z klientami poszukującymi wyrobów najwyższej jakości. Realizujemy szeroką gamę produktów na zamówienie, obejmujących cały proces wytwórczy, od prototypu do końcowej fazy produkcji.
Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, nie tylko wykonujemy zamówienia na czas i zgodnie ze specyfikacjami, ale biorąc czynny udział w fazie adaptacyjnej, często poprawiamy funkcjonalne charakterystyki wyrobów. Jesteśmy zawsze gotowi na nowe wyzwania. Masz nowy projekt lub szukasz lepszych rozwiązań? Skontaktuj się z nami.

Copyright © Kurier Drzewny