Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Tartak MABOR - tarcica, okleina, deska tarasowa

+ Do schowka
Tartak MABOR to firma oferująca wyroby tartaczne takie jak tarcica krajowa i tarcica egzotyczna sucha, fornir i okleina naturalna, a także deska tarasowa i więźba dachowa. Zapraszamy do współpracy.
tel:

62-020 Swarzędz
Cmentarna 7
Strona: tarcica.maborspj.pl

Ilość wyświetleń: 42451Tartak MABOR - To tartak a także hurtownia tarcicy suchej i forniru złączony w jedną spółkę.

Starając się sprostać coraz większym oczekiwaniom zakładów stolarskich a także ich klienteli zaostrzyliśmy wymogi jakościowe tak aby tarcica i okleina, które posiada w ofercie nasza hurtownia tarcicy suchej, pozwalały na najlepszą produkcję stolarską. Tartak przykłada wielką wagę do czynności suszenia, żeby oferowana tarcica i fornir nie przewyższały wilgocią pożądanych 8%.

Poza handlem i produkcją takim asortymentem jak tarcica sucha z gatunków krajowych (dąb, jesion, buk, brzoza, olcha, sosna i inne) oraz okleina naturalna, nasz tartak proponuje dodatkowo takie materiały jak tarcica egzotyczna (mahoń, merbau, meranti i inne), ramiaki drzwiowe i fryzy.

Hurtownia tarcicy nastawiona jest na sprzedaż wyrobów drzewnych do fabryk i zakładów stolarskich. Jednak tartak ma także propozycję skierowaną do prywatnego odbiorcy. Są to takie wyroby jak więźba dachowa, drewno budowlane, legary i deski tarasowe, konstrukcje drewniane, deski podłogowe z litego drewna.

Główną uwagę kierujemy na coraz modniejsze deski tarasowe. Deska tarasowa ryflowana sosnowa i modrzewiowa jest wykorzystywana przez klientów pragnących wykonania ładnego, a przy tym proekologicznego tarasu, który dodatkowo będzie ozdobnym wykończeniem domu i otoczenia, przy zachowaniu dobrej ceny.

Tarcica sucha krajowa i tarcica egzotyczna, fornir i okleina a także deska tarasowa i więźba to podstawowe linie naszej oferty. Dążymy do tego żeby nasz tartak i hurtownia tarcicy suchej stały się dla klientów przyjazne zarówno obsługą, ofertą, ceną i jakością.

Copyright © Kurier Drzewny