Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

DOBRE MASZYNY S.C.

+ Do schowka
DOBRE-MASZYNY to przedstawiciel takich producentów maszyn jak: FLEX TRIM-systemy szlifujące, MC-systemy szlifujące, MC-szlifierki szczotkowe, ROBOPAINT-automaty lakiernicze, MINIPROF-okleiniarki
tel:

47-100 Strzelce Opolskie/Kraków
Marka Prawego 24/10
Strona: www.dobre-maszyny.eu tel: +48 888 342 453

Ilość wyświetleń: 42434Dobre Maszyny S.C. jest prężnie rozwijającą się spółką, która zajmuje się fachowym doradztwem oraz sprzedażą maszyn ,części zamiennych i narzędzi dla przemysłu drzewnego. Specjalizujemy się w szlifowaniu powierzchni profilowanych przed lakierowaniem oraz miedzy lakierniczo. Macie Państwo problem z takim szlifowaniem? Uzyskaniem satysfakcjonujących efektów w lakierowaniu na wysoki połysk? Zbyt dużym nakładem ręcznej pracy w wykończeniu powierzchni profilowanych?

Firma Dobre Maszyny jako przedstawiciel firm FLEX TRIM oraz MC w Polsce, pomoże dopasować technologie dla polepszenia jakości oraz efektywności w w/w zakresie. Zajmujemy się przygotowaniem technologii szlifowania powierzchni prostych jak również profilowanych - drewnianych, fornirowanych, MDF w procesie lakierowania (szlify przed i miedzy lakiernicze), MDF „pod folię” i polerowaniem po olejowaniu ­­ – ustawiamy technologię pod produkcję klienta.

Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną obsługę naszych klientów.


Copyright © Kurier Drzewny