Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

KMA-MASZYNY Magdalena Kukorowska, Artur Kozaryn Spółka Cywilna

+ Do schowka
Firma KMA-MASZYNY to Polski dystrybutor urządzeń do obróbki drewna i metalu. Zamówienia realizujemy w przeciągu 48 godzin roboczych. Posiadamy w ofercie piły formatowe, wielopiły i wiele wiele innych
tel:

66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Walczaka 25
Strona: www.kma-maszyny.pl

Ilość wyświetleń: 31656Firma KMA-MASZYNY to Polski dystrybutor urządzeń do obróbki drewna i metalu. Oferowane przez nas produkty stanowią wieloletnie doświadczenie wielkiego koncernu maszynowego, Austriackiego producenta HOLZMANN MASCHINEN. Posiadamy własne magazyny co zapewnia wysoką dostępność towaru. Zamówienia realizujemy przeważnie w przeciągu 48 godzin roboczych. Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wszystkie urządzenia udzielamy 1 rocznej gwarancji.

Zapewniamy transport własny lub za pośrednictwem kuriera. Koszty transportu ustalane są zawsze indywidualnie. Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobistego. Istnieje możliwość uruchomienia maszyny na zakładzie przez naszego automatyka.

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem maszyn stolarskich spod znaku HOLZMANN MASCHINEN na terenie Polski.

Copyright © Kurier Drzewny