Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Artykuły >> Artykuły

Targi Budownictwa - EXPO DOM 2019 w Rzeszowie

To największa tego typu impreza na Podkarpaciu. Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających, specjalne rabaty na towary i usługi.

 

Na blisko 7 tys. mkw. pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo 2 tys. mkw. powierzchni na zewnątrz swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

 

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zastanawiają się czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie?

 

Tegorocznym targom towarzyszyć będzie II edycja Kongresu SMART PROJECT, BUILDING & CITY, który odbędzie się 22 marca 2019 roku (piątek). Kongres skierowany jest do firm i instytucji działających w obszarach budownictwa, nieruchomości i architektury. Uczestnikami wydarzenia będą m.in.: architekci, deweloperzy, inżynierzy, przedstawiciele gmin i samorządów oraz inwestorzy indywidualni.

Tradycyjnie podczas trwania targów będzie działała Strefa Porad Architekta (SPA). W jednym miejscu będzie można spotkać doświadczonych architektów, specjalistów od projektowania obiektów kubaturowych, konstrukcji ale również wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych, którzy będą udzielać  bezpłatnych porad osobom odwiedzającym targi.

 

Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego:

Tradycyjnie dla Wystawców zorganizowany zostanie podczas targów konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR. Kapituła Konkursu zwiedzi stoiska i oceni produkty pierwszego dnia targów (6 kwietnia). Tego samego dnia zostaną wręczone medale i wyróżnienia targowe.

 

 

Rzeszowskie targi od lat są platformą do nawiązywania kontaktów handlowych, zdobywania kontrahentów, także tych zagranicznych, dlatego serdecznie zapraszamy do zwiedzenia targów i życzymy wielu sukcesów.

Godziny zwiedzania targów:

22-23 marca: 10:00 – 18:00

24 marca: 10:00 – 17:00

 

Bilet wstępu: 5 zł do nabycia w kasach biletowych znajdujących się przy wejściu na tereny targowe.

 

Serdecznie zapraszamy !

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

www.targirzeszowskie.pl

Copyright © Kurier Drzewny