Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Artykuły >> Artykuły >> Technika

Szynaka Meble - VII edycja Targów Partnerskich Producentów Mebli w Iławie

Organizowana przez Grupę Meblową Szynaka VII edycja Targów Partnerskich Producentów Mebli, która odbyła się w dniach 6 - 9 września br. w Centrum Wystawienniczym Szynaka Meble w Iławie, zaliczyła rekordowy udział przedstawicieli branży meblowej zarówno z kraju, jak i zagranicy. Wydarzenie to już na stałe weszło do grona najważniejszych spotkań branżowych, o czym świadczy m.in. rodzinna atmosfera, wiele nowości oraz inspirujące szkolenia.

Opr. (pk)


Z każdym rokiem liczba uczestników znacząco wzrasta, co napawa gospodarzy dumą i utwierdza w przekonaniu, że organizowane z tak wielkim rozmachem spotkanie branżowe osiągnęło znakomitą rangę.

Oferowanie klientom szerokiego wachlarza produktów o wszechstronnym zastosowaniu pozwala firmie wzmacniać swoją konkurencyjność oraz realizować zadania i projekty świadczące o wyjątkowej dynamice jej rozwoju. Prezentowane podczas targów meble wyznaczają nowe kierunki wzornicze na światowych rynkach meblowych. Projekty powstałe pod marką Szynaka Meble łączą w sobie użyteczność dostosowaną do potrzeb i współczesnego życia, solidne wykonanie i komfort. To nietuzinkowe propozycje wzornicze wychodzące daleko w przyszłość. Zaprezentowane nowości targowe, m.in. kolekcje ,,Tivoli”, ,,Velle”, ,,Rondo”, ,,Avero”, ,,Massimo”, ,,Modena”, eksponując walory wykorzystanych materiałów, dostarczały zaproszonym gościom nie tylko doznań estetycznych i emocjonalnych, ale są gwarantem najwyższej jakości oraz trwałości. Hitem targowym po raz kolejny okazała się bogata oferta funkcjonalnych stołów rozkładanych.

Dla klientów, którzy nie mogli przybyć na targi, przeprowadzona była transmisja z ich przebiegu. To nowatorskie i niespotykane dotąd rozwiązanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony gości, co potwierdzają rekordowe statystyki wejść na stronę internetową firmy.

Wartym podkreślenia jest fakt, że podczas każdej edycji targów, również tegorocznej, wśród odwiedzających byli nie tylko przedstawiciele branży meblarskiej, ale też reprezentanci administracji rządowej i samorządowej. Świadczy to o doniosłej roli tego wydarzenia zarówno w regionie, województwie czy kraju. W tym roku na wyjątkowo długiej liście gości znaleźli się m.in.: przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Agencji Rozwoju Regionalnego, Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Straży Pożarnej, Business Centre Club i Urzędu Marszałka Warmińsko-Mazurskiego. Z kolei władze krajowe, wojewódzkie i lokalne reprezentowali: Bogusława Orzechowska - senator RP, Joanna Stachyra - przedstawiciel Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Artur Chojecki - wojewoda warmińsko-mazurski, Gustaw Marek Brzezin - marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Józef Blank - burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, Adam Żyliński - burmistrz Iławy, Krzysztof Harmaciński - wójt gminy Iława, Tomasz Ewertowski - wójt gminy Lubawa i wielu innych.

- Z roku na rok nasze targi nabierają coraz większego znaczenia, ale najważniejsze jest to, że nas łączą - mówiła otwierając targi Alina Szynaka, wiceprezes Szynaka-Meble sp. z o.o.

 

Z kolei Jan Szynaka, prezes Szynaka-Meble sp. z o.o, podkreślał, że Grupa Meblowa Szynaka to firma rodzinna z całkowicie polskim kapitałem:
- Organizując targi nie chodzi nam tylko o biznes, ale o radość ze spotkania z naszymi partnerami, choć raczej trzeba byłoby powiedzieć z przyjaciółmi z Polski i całego świata.

Przyznanie nagród

 

 

 

 

Podczas uroczystości otwarcia targów wiodący partnerzy Grupy Meblowej Szynaka otrzymali z rąk Aliny i Jana Szynaka nagrody przyznane w czterech kategoriach: Salon Roku, Partner Roku, Debiut Roku i Ambasador Przemysłu Meblowego.

O doznania artystyczne uczestników zadbali uczniowie ze szkoły muzycznej z Nowego Miasta Lubawskiego, jako że Grupa Meblowa Szynaka od wielu lat wspiera młode talenty, w tym uczniów z tej szkoły. Dzięki temu mogą się rozwijać oraz doskonalić pasje i talenty. Występy młodych muzyków były dla gości niezapomnianym przeżyciem.

O doznania smakowe i kulinarne zadbali kucharze Restauracji Szlacheckiej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Pałacu Mortęgi, będącego najnowszą inwestycją Grupy Meblowej Szynaka. To tam z wielkim rozmachem i pełnym profesjonalizmem na zakończenie pierwszego dnia targów zorganizowany został uroczysty bankiet. Serwowane różnorodne, regionalne potrawy i przystawki zachwycały podniebienia nawet najbardziej wymagających gości.

Targi Partnerskie Producentów Mebli to nie tylko spotkania biznesowe i przyjacielskie, ale także duża dawka merytorycznej wiedzy na najwyższym poziomie. W tym roku zorganizowany został cykl szkoleń prowadzonych przez przedstawicieli Szynaka Meble, a także firm partnerskich: Impress Decor Polska, Schattdecor i Interprint.
Specjalnie dla gości Targów Partnerskich Producentów Mebli organizowane były wyjazdy do fabryk należących do Grupy Meblowej Szynaka. Rozmach i nowoczesność największego w Europie parku maszynowego zrobiły ogromne wrażenie na zwiedzających.

 

Ostatni dzień był otwarty dla uczniów szkół średnich współpracujących z Grupą Meblową Szynaka, w tym klasy o profilu drzewnym, której firma jest patronem. To dla młodych ludzi niepowtarzalna okazja do obserwacji prowadzonych na najwyższym poziomie spotkań branżowych. To także możliwość poznania od podstaw walorów użytkowych i funkcjonalności prezentowanych produktów firmy.

3, 2, 1… startujemy w kosmos

 

 

 

 

Tegoroczny motyw przewodni targów  „3, 2, 1… startujemy w kosmos” świadczy o nieograniczonych możliwościach Grupy Meblowej Szynaka. Dokonując rozwoju obecnego biznesu firma cały czas stawia na innowacyjne przedsięwzięcia. Dynamika i niepohamowane działania stają się bodźcem dla innych i sprawiają, że każdego roku klienci ciekawi nowoczesnych inspiracji licznie przybywają na spotkania organizowane przez Grupę Meblową Szynaka. Można powiedzieć, iż dziś Targi Partnerskie Producentów Mebli zyskały iście międzynarodowy i biznesowy charakter. Udział w nich to już swoisty obowiązek liczących się na światowym rynku przedstawicieli branży meblowej.

   

Właściciele Alina i Jan Szynaka z dumą podkreślają, że po raz kolejny dzięki nowoczesnej formule targów,   doskonałej, rodzinnej atmosferze sprzyjającej nawiązaniu i podtrzymaniu kontaktów biznesowych  udało im się zrealizować założone cele.   Dziękując wszystkim za miłe słowa uznania,  tak liczny udział w tegorocznej edycji Targów Partnerskich Producentów Mebli   już dziś zapraszają na kolejne spotkania.

Fot.1. Z każdym rokiem liczba uczestników znacząco wzrasta, co napawa gospodarzy dumą i utwierdza w przekonaniu, że organizowane z tak wielkim rozmachem spotkanie branżowe osiągnęło znakomitą rangę.
Fot. Piotr Kmiecik


Fot.2. Tegoroczny motyw przewodni targów „3, 2, 1… startujemy w kosmos” świadczy o nieograniczonych możliwościach Grupy Meblowej Szynaka. Dokonując rozwoju obecnego biznesu firma cały czas stawia na innowacyjne przedsięwzięcia.
Fot. Piotr Kmiecik

Fot.3. Projekty powstałe pod marką Szynaka Meble łączą w sobie użyteczność dostosowaną do potrzeb i współczesnego życia, solidne wykonanie i komfort. To nietuzinkowe propozycje wzornicze wychodzące daleko w przyszłość.
Fot. Szynaka-Meble sp. z o.o.

Fot.4. Gościom pyszne potrawy serwowali kucharze Restauracji Szlacheckiej Pałacu Mortęgi.
Fot. Szynaka-Meble sp. z o.o.

Fot.5. Atrakcją wieczoru była też prezentacja koni i jeźdźców w strojach dworskich ze stajni Mortęgi.
Fot. Szynaka-Meble sp. z o.o.


 

 

 

Copyright © Kurier Drzewny