Logowanie E-mail Hasło Zapamiętaj mnie Chcę się zarejestrować [ Przypomnij Hasło ]
logo

Tilia- Maszyny i narzędzia do obróbki drewna

+ Do schowka
W ofercie posiadamy maszyny takich marek jak: V.ALBERTI, LEADERMAC, FLADDER, POUWELS, BROTHER, E-CHAIN, GOODTEK, CKM.Zapraszamy do współpracy.
tel:

14-240 Susz
Leśna 7D
Strona: www.tilia.pl

Ilość wyświetleń: 46558Firma Konsultingowo-Handlowa „TILIA” powstała w lutym 1998 r. na bazie potrzeb polskiego rynku przemysłu drzewnego i meblarskiego. Początkowo zajmowała się pośrednictwem w sprzedaży maszyn wiodących producentów europejskich oraz usługami konsultingowymi. Dynamicznie rozwijać się zaczęła w roku 2000 powiększając swoją ofertę o produkty dalekowschodnie i amerykańskie.

Obecnie podstawę naszej działalności stanowi serwis oraz sprzedaż maszyn i narzędzi do produkcji mebli, stolarki budowlanej i galanterii drzewnej /listew, ram/ oraz dla przemyslu tartacznego i metalowego. Klientom zapewniamy również pełną obsługę serwisową: instalację, uruchomienie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz szkolenia w zakresie obsługi maszyn zarówno tych kupionych u nas jak i innych. Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami renomowanych producentów maszyn: V.ALBERTI, LEADERMAC, FLADDER, POUWELS, BROTHER, E-CHAIN, GOODTEK, CKM. Ponadto w naszej ofercie znajduje się szeroka gama narzędzi i oprzyrządowania takich producentów jak ELBE, TERSA, PIZZI, CO-MATIC. Dostarczamy zarówno pojedyncze maszyny jak i cale ciągi technologiczne dla producentów np. schodów, frontów meblowych, listew, ozdobnych ram do obrazów, krzeseł.

Copyright © Kurier Drzewny